Uzslavē labu servisu

lv | ru | en
Meklēšana
Jaunākās uzslavas
TELE2 mobilo sakaru operators
„Ļoti patīkami ka ir tāda attieiksme pret klientu. Viņa vienādi labi izturējās pret visiem klientiem. Visu ātri un skaidri paskaidroja. Lieliski! Man ļoti patika apkalpošana.”

TELE2 mobilo sakaru operators
„Andrej~!! Lai Tev veicas arī turpmāk!! EsI tikpat laipns un atvērts kā šobrīd!”

Dobeles novada pašvaldība Apmeklētāju pieņemšanas
„Paldies par laipno apkalpošanu ...”
Organizē
Servisa patroni
Lieldraugi

Ze Donats

Ze Donats

www.virtulis.lv


Novērtējiet uzņēmumu

Atpakaļ
Uzslavas
Пончики
очень вкусные! спасибо1
ze donats- kasieris Reinis
Ar humora izjūtu apkalpo visus klientus- uzjautrina!
Justīne E. Ze Donats
es ar viņu izklaidējos tad kad nav cilvēku
Smaidīgais pārdevējs :)
Jūs vienmēr radāt smaidu, nelielus pārmetumus par "nu labi, vēl vienu", un no sirds varu teikt lielu paldies par Ze Donats attieksmi!!!! Malači!
ze Donats
ļoti patīkama atmosfēra, pārdevēji ir ļoti atsaucīgi, kā arī virtuļi ir tiešām garšīgi un oriģināli!
ze Donats
nu šodien vēl tur ēdu,nu dievīgi!!!!! nav citu vārdu,atmosēra un viss pārējais vienkārši lielisks!!! Paldies!
zeDonats
baigi gardi virtuļi
Ze donats
Mājīgākā kafejnīca un labākais serviss. Vienmēr patīkami iegrizties un baudīt gardos, svaigos virtuļus. Var smelties pozitīvismu gan no pārdevējiem, gan priecīgajiem apmeklētājiem.
Ze Donats
superīga vieta, ļoti patīk zeDonats apkalpojošais kolektīvs kolektīvs. ļoti pozitīvi, tāpēc vienmēr gribas atgriezties, tiešām uzlabo garstāvokli. kaut visur būtu tā!
Ze Donats
Vienmēr, kā aizeju - prieks! Pārdevēji pretī smaidoši, vienmēr apkalpos neilgā laikā, vēl novēlēs labu apetīti. Un nemaz nerunājot par piedāvājumu - super! Kad vien ir iespēja, tad tik aizeju! Īpaši iepriecināja 8.martā puiši ar ziediem un tulpēm. Paldies! :)
Viss kolektīvs
Jau vairāk kā gadu bieži gadās iegriezties Ze Donats un vienmēr pretī ir atsaucīgs un draudzīgs personāls un brīnumgardi, vienmēr svaigi virtuļi. Jauka, viegla atmosfēra un tādi paši virtuļi.
ze Donats
LABĀKĀ ĒSTUVE VISĀ LATVIJĀ, VISLABĀKIE PĀRDEVĒJI UN VISATRAKTĪVĀKĀ ATTIEKSME PRET KLIENTIEM
valdemāra iela
Ļoti jauki pārdevēji! Vienmēr prieks iegriezties (:
zeDonats
pozitīva attieksme pret klientiem!
krišjāņa valdemāra iela
superīgākais veikals/kafeinīca 4ever ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valdemāra iela
Es kā klientE, protams, vairāk varu paslavēt puišus, kuri ir atraktīvi un visnotaļ baigi foršie:) bet arī tur strādājošās meitenes ir jauki smaidīgas un laipnas:)
zedonats
Laba apkalpošana
Reinis @ZeDonats
Aši paķer virtuļus komplektam, ieska, ja jautā, vēl maišeli iedod, ja redz, ka meitenei nav soma gana liela tiem kārumiem. :)
Ze Donats
Visi tur strādājošie darbinieki lieliski pieprot to lietu. Katru reizi ienākot tur, Tu zini, ka viņi izdarīs/pateiks ko tādu, ka uzlabos Tev garastāvokli. Prieks tur iegriezties.
Ze Donats
Lieliskākais man zināmais serviss. Superīgi apkalpotāji, var justies kā mājās, pārdevēju kā draugi.
Ze Donats
Superīga apkalpošana, superīgas pārdevējas..vienkārši - lieliski! Kā arī, tik atvērtas, runātīgas un visu visumā superīgs personāls kā tāds.
Reinis
Šis pārdevējs mani tik laipni sagaidīja un tikpat laipni atvadījās, kā arī ļoti profesionāli palīdzēja izvēlēties virtuļus!
Veiksmi un izdošanos...
Līva
Laba apkalpošana ar patīkamu un draudzīgu atieksmi un ļoti jauka atmosfēra, vienmēr prieks ienākt (:
Reinis
Īsi un konkrēti - Labākā apkalpošana.
Reinis Silovs/ Ze Donats
Lieliska attieksme, atraktīva apkalpošana un vienmēr ar smaidu! Prieks atgriezties! :)
Ze Donats
Ja ir domā kaut kur ir iet iekost kaut ko garšīgu, tad pirmā doma ir Ze Donats. Vienmēr smaidoši darbinieki, jauka vietiņa un vieni no pašiem garšīgākajiem virtuļiem pasaulē!
Kārlis
Krutoi mužik, ņet probļem
ZeDonats
Šī ir viena no vislabākajām kafejnīcām Rīgā! Ļoti garšīgi virtuļi un ļoti, ļoti mājīga atmosfēra
ze Donats un Reinis, kas Virtulis Mr
Reti sevi lutinu ar šo grēcīgo kārumu, bet kad lutinu,, manu kriššanu grēkā, šo saldo vainas sajūtu mazāku dara slaidās pārdevējas (uz kurām skatoties nodomāju, nu ja, viņas jau ne vienu vien pa dienu apēd un man jau nu neeekas nenotiks no viena un varbūt vēlviena), kuras vienmēr smaida un neatsaka, vēl pajautā varbūt vēlvienu(!) un tad vēl tā mr. virtuļa skatiens, kas šo grēcīgo brīdi padara saldu saldu! Jūs esat lieliski un patiešām protat man uzlabot garastāvokli!
Kad būs jauns cafe vai kur vēl varēs nopirkt, savādāk tā reti aizeju līdz jums un nav kur kolēģes aizsūtīt... lai ar kādu saldumu uz pavasari sev neliedz hehe :)
Valdemāra iela
Vienmēr lieliska, draudzīga un atsaucīga apkalpošana. Patīkami, ka personāls sagaida ar smaidu un pavada ar smaidu. Vietu, kur ejot prom gribas teikt "uzredzēšanos" un patiešām tā arī nodomāt, jo gribas atgriezties vēl un vēl.